Klikněte sem, abyste se dostali na hlavní stránku Gigajob Česká republika. Gigajob nabídka místa pro:

Mitarbeiter Frühstücksservice (#1.065.236.972)

nabídka místa v Německo

Mitarbeiter Frühstücksservice (m/w)
Sie verfügen idealerweise über Erfahrungen im Frühstücksservice bzw. haben schon in der Gastronomie gearbeitet. Dies ist jedoch nicht zwingend erforderlich. Des Weiteren sind selbstständiges Arbeiten gewohnt, zuverlässig, belastbar, zeitlich flexibel und haben eine schnelle Auffassungsgabe sowie ein gepflegtes Äußeres.

Zu Ihren Aufgaben gehören unter anderem:
Sie sind verantwortlich für den Frühstücksservice. Zu den täglichen Arbeiten gehören Gäste bedienen, Geschirr abräumen, Tische eindecken, Vorbereitungen für den nächsten Tag.

společnost

jméno společnosti
Hotel Resort "Die Wutzschleife"
popis společnosti
4 Sterne Hotel Resort in Bayern
počet zaměstnanců
11 - 100

detail pracovní pozice

pracovní poměr
plný úvazek nebo částečný úvazek
druh mzdy
pevný plat
obec
Německo
zapojeno
2018-08-09

požadavky

požadovaná kvalifikace
ukončené základní vzdělání
jazykové znalosti
česky (žádné znalosti)
nemecky (začátečník)

E-Mail Alert

obdržte nejnovější Mitarbeiter Frühstücksservice nabídka míst v Česká republika přes e-mail

  • statistika pro tuto nabídku místa

    Gigajob-ID
    1.065.236.972
    zapojeno
    Před 7 dnem/dny
    zkrácený odkaz
    zobrazeno ve výsledcích vyhledávání
    Tento inzerát byl 3 krát zobrazen ve výsledcích vyhledávání Gigajob
    shlédnutá stránka
    Tento inzerát byl shlédnut 1 Gigajob uživateli.